Колекція ColorCore

Постійне прагнення до нового, призвело інженерів компанії до створення в асортименті TM Marco інноваційної серії олівців Color Core .

Олівці цієї серії, при останньому в стандартному розмірі корпусі, отримали стрижень товщиною 4 мм . Збільшений в товщині стрижень займає в процентному співвідношенні більшу частину олівця, значно збільшуючи при цьому площа покриття при нанесенні штрихів, що підвищує термін служби олівця в порівнянні зі стандартним. Крім того, серія отримала цікаве дизайнерське розвиток в упаковці, розроблена нова приваблива концепція. Серія складається з продуктів для чоловічий частини населення і жіночої . При цьому олівці жіночої серії отримали круглий профіль, а мужской- шестигранний.

Картонні упаковки кольорових олівців Color Core укомплектовані додатковим чорнографітних олівцем. Цікавий індивідуальний дизайн кожної пачки з 13,25,37 олівців робить серію презентабельним прикрасою будь-виставкової полки. Металева упаковка серії повторює техно дизайн картонній, але має комплектацію тільки з 12 і 24 кольорових олівців.

Ми сподіваємося, що високотехнологічна новинка Color Core займе гідне місце в асортименті TM Marco .

Олівці кольорові
Олівці кольорові в металевому пеналі