Колекція Grip-rite

Уособленням нового ергономічного віяння в світовому виробництві пишуть стала серія «Grip-rite» .

Дерев'яні тіла олівців серії «Grip-rite» мають трикутний корпус, який ергономічно лягає на ваші пальці і дозволяє фіксовано провертати олівець при списуванні стержня з одного боку, що довше зберігає рівномірну витонченість грифеля і відповідно зберігає товщину нанесених ліній. Олівці серії упаковані в оригінальну трикутну упаковку з картону з яскравим, незабутнім малюнком.

В серії представлені - стандартний набір олівців з 12 кольорів з товщиною стержня 2,9 мм, набір з 12 двосторонніх олівців, які поєднують 24 колірних рішення, набір з 12 двосторонніх 24 кольорових акварельних олівців з вхідною в комплект пензлем, а також набір Jumbo , що складається з 12 потовщених олівців з діаметром грифеля 5 мм. Також серія має в своєму асортименті ряд чёрнографітних олівців твердості нв, з різною колірною розфарбуванням корпусів і сріблястими смугами уздовж граней, верх олівців забезпечений гумкою. Для зручності користувачів, чернографітние олівці упаковані в упаковки з різною кількістю олівців. Якість олівців серії «Grip-rite» відповідає, загальній якості олівців, вироблених компанією Marco .

Легке заточування, цілісність стрижня, м'якість письма, якісне фарбування корпусу, естетично бездоганний вигляд - ті якості, які дозволяють олівців серії «Grip-rite» бути бажаними інструментами, завоювали любов і сталість у своїх шанувальників в офісах і школах.