Колекція Пегашка

Олівці серії «пегашку» , призначені для наших маленьких шанувальників. За допомогою цих олівців, ми сподіваємося, будуть розвиватися здатності дітей, від трьох років , в прекрасному, що втілює самі несподівані фантазії, мистецтві малювання. Яскрава, барвиста упаковка з зображенням юного сина носія натхнення Пегаса з няшная, забавним ім'ям пегашку, припала до смаку нашим маленьким друзям.

Розуміючи всю важливість безпеки, при використанні олівців дітьми, торгова марка Marco, подбала про це при виробництві. Олівці пофарбовані нейтральними барвниками , нешкідливими для маленьких художників. Це ж стосується і компонентів грифеля , підібраних з особливою ретельністю і відповідають всім критеріям безпеки . Крім того стрижні олівців виготовлені з м'якістю , що дозволяє легко , без натиску здійснювати написання юними даруваннями своїх перших робіт. При падінні олівця , навіть з великої висоти, стрижень всередині залишається непошкоджений , а зовнішня, заточена частина стрижня обламується без гострих відколів . Легке заточування і стійкість до температурних коливань - це ще додаткові параметри, які припали до смаку нашим маленьким шанувальникам. Олівці Jumbo , на додаток до перерахованих якостей, дають нашим найменшим друзям, з незміцнілими м'язами пальців , використовувати в процесі малювання всю кисть. Більш товстий олівець зручно лягає в незміцнілий дитячий кулак, а стрижень, товщиною 5 мм, надовго без підточки займе ваше допитливе чадо.

Ми раді запропонувати асортиментний ряд барвистою серії «пегашку» з обіцятиме інвестору слоганом «Зростаємо разом» нашим маленьким друзям, з побажанням поступового творчого зростання, разом з нашим героєм і надією, що прийде час і вже підріс Пегас, на своїх зміцнілих крилах принесе вам натхнення і ви створите свій нетлінний шедевр, а написаний він буде олівцями однієї з наших професійних серій .

Олівці кольорові