Колекція SUPERB WRITER

Серія Superb Writer , представлена під брендом Marco , є найпопулярнішою , найбільш продаваною серією з усього широкого, різноманітного асортименту, пропонованого TM Marco .

Лаконічна, двоколірна упаковка припала до смаку нашим покупцям всіх вікових і споживчих категорій, і стала навіть десь візитною карткою торгової марки. Бездоганна якість олівця в цілому і всіх його складових окремо, і при цьому, стратегічно невисока ціна по достоїнству оцінені нашими покупцями. І ось вже на протязі 16 років серія впевнено займає лідируюче місце на ринку продажів олівців.

Серія Superb Writer поступово увібрала в себе всі можливі варіації і розфасовки олівців, намагаючись йти в ногу, а за часту і випереджати побажання своїх споживачів. Так, свого часу, еволюційно і своєчасно в серії з'явилися 12 двосторонніх олівців 24 кольорів. Вони виявилися вельми доречними для потреб шкіл і по нині є затребуваними і улюбленими в даній серії.

Розуміючи всю серйозність безпеки при використанні олівців дітьми, TM Marco веде постійні розробки і гарантує екологічну безпеку всіх матеріалів використовуваних при виробництві. Всі компоненти стрижнів для олівців Marco строго сертифіковані і не зазнають змін від заявлених. Це дозволяє домогтися постійної якості і сталості колірної гами від партії до партії, від серії до серії.

читати докладніше

Superb Writer містить таких нестандартних представників світу олівців, як укорочені - це в два рази зменшені дванадцяти-кольорові і шести-кольорові олівці, причому товщина стержня цих коротишів така ж як і у дорослих побратимів і становить 2,9 мм . Є в серії олівці Jumbo , шанувальниками яких є наші найменші, але при цьому самі вимогливі друзі від трьох років. Олівець стандартного розміру з товщиною стержня 2,9 мм представлений у вигляді п'яти різних упаковок за кількістю олівців, це 6,12,24,36,48 квітів. Є також серія акварельних олівців, укомплектованих пензликом. Вона представлена упаковками 12,24,36 квітів. Серія має невелику, але дуже затребувану розтяжку чорнографітних олівців в двох дизайнах і декількох найпопулярніших твердість НВ і 2В. Олівці упаковані по 144 олівця, щоб не обмежувати можливість закупівлі необхідного покупцеві кількості олівців.

TM Marco продовжує нові розробки, враховуючи побажання своїх покупців, ведучи постійний діалог з ними. Ми завжди раді і пишаємося кожним новим учасником набрав негласне товариство любителів олівців Marco . Ми запрошуємо вас вставати під жовто-синій прапор, вже такої знайомої і не застарілої серії Superb Writer .

Олівці кольорові